MEIST

Svingiõed Maris, Vivi ja Viveli on üheskoos lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning laulnud koos erinevatesmuusikalistes koosseisudes juba ligi 8 aastat. Vokaaltriona soovitakse edasi anda häid ning tugevaid harmooniaid ning suurt rõhku pööratakse ka stiilipuhtale vokaaltehnikale. Taolises kolmehäälses laulmises ei ole nii suurt ruumi improvisatsioonile kui džässis tavaliselt.


Suure lisaväärtuse annavad muusikale suurepärased instrumentalistid. The Swingin’ Sistersi bändi koosseisu kuuluvad saksofonist Siim Aimla, trompetist Allan Järve, kitarrist Kusti Lemba, bassist Janno Trump ja trummar Ahto Abner. Tähtsal kohal on ka ajastutruu helikeel, lavaline välimus ning vokaaltrio sünkroonsed koreograafiad.

Hiljuti täitus bändil 2 aastat esimesest kontserdist ning nende kahe aasta jooksul oleme andnud 60 kontserti. Senise tegevuse ning esinemiste loetellu võib lugeda tiheda koostöö Eesti Jazzliiduga ning ka armastatud Jazzkaarega. Ülesse oleme astunud veel ka Sõru Jazzil, Tuletorni Kontserdi festivalil, NUKU muuseumi kontsertsarjas, jazziklubis Philly Joe’s , Tallinna Vanalinnapäevad, Tallinna Merepäevadel, jazziklubides ning kontserdimajades üle Eesti.


The Swingin’ Sisters koosseisus:

Maris Aljaste – vokaal
Vivi Maar – vokaal
Viveli Maar – vokaal
Allan Järve – trompet
Siim Aimla – saksofon
Kusti Lemba – kitarr
Janno Trump – kontrabass
Ahto Abner – trummid